801 011 033 lub 32 220 35 21 biuro@omegasoft.pl

Zabezpiecz komputer z Panda Dome Essential (Antivirus Pro) 2020

Program został aktualnie zastąpiony wersją nowej generacji,

którą zakupić możesz tutaj:

 Panda Dome Essential 2020

Przy minimalnym wpływie na wydajność komputera *wg testu AV-Comparatives, 2016/2017

%

wykrywalności wirusów*

milionów użytkowników

Już tyle osób powierzyło bezpieczeństwo swoich urządzeń antywirusom Panda.
Od dłuższego czasu poszukiwałem skutecznego programu antywirusowego, który pozwoli po prostu korzystać z komputera bez żadnych zakłóceń. Panda tymczasem poprawia jego działanie i wydajność!
Mateusz D.

Najważniejsze dla mnie jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa prywatnym danym i plikom zapisanym na urządzeniu. Oprogramowanie spełni pod tym względem oczekiwania każdego użytkownika.
Krzysiek Ż.

Przekonały mnie ogromne możliwości, nowoczesne funkcje, wygodna konfiguracja i ochrona nawet dla wielu rodzajów urządzeń w jednym pakiecie.
Marcin B.

Oprogramowanie Panda Security w skrócie

  • Pakiety Panda Security oferują zróżnicowany zakres narzędzi i funkcji, co pozwala na idealne dopasowanie do potrzeb i wymagań użytkowników. Od lat cieszą się one popularnością i zaufaniem. Są również cenione przez specjalistów i wielokrotnie przez nich wyróżniane i nagradzane.
  • Skuteczność programów Panda opiera się na przełomowym, inteligentnym silniku XMT. Wykorzystanie tej wyjątkowej technologii pozwoliło osiągnąć zupełnie nowy poziom wydajności, stabilności i szybkości działania oraz skuteczności w wykrywaniu różnorodnych zagrożeń, ich blokowaniu i usuwaniu.
  • Gwarantuje ono szeroki zakres ochrony przed różnorodnymi rodzajami zagrożeń, również tymi najnowszymi i nieznanymi. Dzięki temu codzienne korzystanie z Internetu – przeglądanie stron www, korzystanie z poczty, bankowości online czy serwisów społecznościowych – przez Ciebie lub Twoich bliskich jest bezpieczne jak nigdy dotąd. Najnowsze rozwiązania wykorzystane przez Panda zapewniają nie tylko jeszcze mniejsze obciążenie komputera, ale również przyspieszają jego działanie.

Kontrola stron www

Ochrona sieci Wi-Fi

Awaryjny zestaw ratunkowy

Tryb gracza

Kompleksowa ochrona oparta na chmurze

Panda Antivirus Pro zapewnia maksymalne bezpieczeństwo urządzeń, danych i użytkowników. Natychmiastowo i skutecznie wykrywa i blokuje różnorodne rodzaje zagrożeń znanych i nieznanych – m. in. wirusy, programy szpiegujące, ataki hakerów, próby oszustw lub wyłudzeń danych. Chroni przed infekcjami pochodzącymi z sieci i szkodliwymi programami ukrytymi w instalowanych aplikacjach oraz przenoszonymi na urządzeniach USB. Dzięki dwukierunkowej zaporze ogniowej oraz stałej kontroli Wi-Fi program uniemożliwia dostęp do sieci niepożądanym osobom. Jednocześnie aktywna ochrona oprogramowania pozwala na swobodne korzystanie z pełnej wydajności komputera (np. podczas grania).

Awaryjny zestaw ratunkowy

Wyjątkowy zestaw ratunkowy pozwoli poradzić sobie z awarią urządzenia spowodowaną infekcją bez utraty danych lub kosztownych napraw. Panda Antivirus Pro umożliwia jej usunięcie w trybie awaryjnym, bez konieczności uruchamiania komputera.

Bezpieczeństwo podczas korzystania z Internetu

Codzienne korzystanie z Internetu może być bezpieczne jak nigdy dotąd. Wszystkie strony www, przeglądarki i pobierane aplikacje są sprawdzane pod względem niebezpiecznych zawartości i filtrowane. Użytkownicy są również chronieni podczas logowania do serwisów internetowych (dzięki wirtualnej klawiaturze) i korzystania z portali społecznościowych.
Malcare WordPress Security