801 011 033 lub 32 220 35 21 biuro@omegasoft.pl

Maksymalne bezpieczeństwo z Panda Dome Complete (Global Protection) 2019

Program został aktualnie zastąpiony wersją nowej generacji,

którą zakupić możesz tutaj:

  Panda Dome Complete 2019

Przy minimalnym wpływie na wydajność komputera *wg testu AV-Comparatives, 2016/2017

%

wykrywalności wirusów*

milionów użytkowników

Już tyle osób powierzyło bezpieczeństwo swoich urządzeń antywirusom Panda.
Od dłuższego czasu poszukiwałem skutecznego programu antywirusowego, który pozwoli po prostu korzystać z komputera bez żadnych zakłóceń. Panda tymczasem poprawia jego działanie i wydajność! Mateusz D.

Najważniejsze dla mnie jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa prywatnym danym i plikom zapisanym na urządzeniu. Oprogramowanie spełni pod tym względem oczekiwania każdego użytkownika. Krzysiek Ż.

Przekonały mnie ogromne możliwości, nowoczesne funkcje, wygodna konfiguracja i ochrona nawet dla wielu rodzajów urządzeń w jednym pakiecie. Marcin B.

Oprogramowanie Panda Security w skrócie

  • Pakiety Panda Security oferują zróżnicowany zakres narzędzi i funkcji, co pozwala na idealne dopasowanie do potrzeb i wymagań użytkowników. Od lat cieszą się one popularnością i zaufaniem. Są również cenione przez specjalistów i wielokrotnie przez nich wyróżniane i nagradzane.
  • Skuteczność programów Panda opiera się na przełomowym, inteligentnym silniku XMT. Wykorzystanie tej wyjątkowej technologii pozwoliło osiągnąć zupełnie nowy poziom wydajności, stabilności i szybkości działania oraz skuteczności w wykrywaniu różnorodnych zagrożeń, ich blokowaniu i usuwaniu.
  • Gwarantuje ono szeroki zakres ochrony przed różnorodnymi rodzajami zagrożeń, również tymi najnowszymi i nieznanymi. Dzięki temu codzienne korzystanie z Internetu – przeglądanie stron www, korzystanie z poczty, bankowości online czy serwisów społecznościowych – przez Ciebie lub Twoich bliskich jest bezpieczne jak nigdy dotąd. Najnowsze rozwiązania wykorzystane przez Panda zapewniają nie tylko jeszcze mniejsze obciążenie komputera, ale również przyspieszają jego działanie.

Kontrola stron www

Awaryjny zestaw ratunkowy

Pc TuneUp

Kontrola rodzicielska

Kompleksowa ochrona oparta na chmurze

Panda Global Security zapewnia maksymalne bezpieczeństwo urządzeń, danych i użytkowników. Natychmiastowo, skutecznie i bez obciążania komputera wykrywa i blokuje różnorodne rodzaje zagrożeń – m. in. wirusy, programy szpiegujące, ataki hakerów, próby oszustw lub wyłudzeń danych. Chroni przed infekcjami pochodzącymi z sieci i szkodliwymi programami ukrytymi w instalowanych aplikacjach oraz przenoszonymi na urządzeniach USB. Dzięki dwukierunkowej zaporze ogniowej oraz stałej kontroli Wi-Fi uniemożliwia dostęp do sieci niepożądanym osobom. Wyjątkowy zestaw ratunkowy pozwoli natomiast poradzić sobie z awarią urządzenia spowodowaną infekcją, bez utraty danych lub kosztownych napraw.

Bezpieczeństwo podczas korzystania z Internetu

Codzienne korzystanie z Internetu może być bezpieczne jak nigdy dotąd. Wszystkie strony www i pobierane aplikacje są sprawdzane pod względem niebezpiecznej zawartości i filtrowane. Użytkownicy są również chronieni podczas logowania do serwisów internetowych (dzięki wirtualnej klawiaturze i menedżerowi haseł) i korzystania z portali społecznościowych. Panda Global Security dba także o bezpieczeństwo poufnych danych, tożsamości użytkowników oraz dzieci (dzięki funkcji Kontroli rodzicielskiej).

Maksymalne bezpieczeństwo danych

Panda dodatkowo chroni zapisane na komputerze dane, regularnie tworząc kopie zapasowe online. Ogranicza również dostęp do plików przez niepowołane osoby dzięki możliwości ich szyfrowania oraz skutecznego usuwania i niszczenia plików.

Optymalizacja wydajności urządzenia

Narzędzia PC TuneUp poprawiają działanie systemu operacyjnego, czyszcząc i usuwając zbędne pliki zapisywane w pamięci komputera podczas korzystania z Internetu oraz przeprowadzają defragmentację twardego dysku. Zapobiegają uciążliwym spowolnieniom i zapewniają pełną wydajność urządzenia.
Malcare WordPress Security