801 011 033 lub 32 220 35 21 biuro@omegasoft.pl

Optymalna ochrona Panda Dome Advanced (Internet Security) 2020

Program został aktualnie zastąpiony wersją nowej generacji,

którą zakupić możesz tutaj:

Panda Dome Advanced 2020

Przy minimalnym wpływie na wydajność komputera *wg testu AV-Comparatives, 2016/2017

%

wykrywalności wirusów*

milionów użytkowników

Już tyle osób powierzyło bezpieczeństwo swoich urządzeń antywirusom Panda.
Od dłuższego czasu poszukiwałem skutecznego programu antywirusowego, który pozwoli po prostu korzystać z komputera bez żadnych zakłóceń. Panda tymczasem poprawia jego działanie i wydajność!
Mateusz D.

Najważniejsze dla mnie jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa prywatnym danym i plikom zapisanym na urządzeniu. Oprogramowanie spełni pod tym względem oczekiwania każdego użytkownika.
Krzysiek Ż.

Przekonały mnie ogromne możliwości, nowoczesne funkcje, wygodna konfiguracja i ochrona nawet dla wielu rodzajów urządzeń w jednym pakiecie.
Marcin B.

Oprogramowanie Panda Security w skrócie

  • Pakiety Panda Security oferują zróżnicowany zakres narzędzi i funkcji, co pozwala na idealne dopasowanie do potrzeb i wymagań użytkowników. Od lat cieszą się one popularnością i zaufaniem. Są również cenione przez specjalistów i wielokrotnie przez nich wyróżniane i nagradzane.
  • Skuteczność programów Panda opiera się na przełomowym, inteligentnym silniku XMT. Wykorzystanie tej wyjątkowej technologii pozwoliło osiągnąć zupełnie nowy poziom wydajności, stabilności i szybkości działania oraz skuteczności w wykrywaniu różnorodnych zagrożeń, ich blokowaniu i usuwaniu.
  • Gwarantuje ono szeroki zakres ochrony przed różnorodnymi rodzajami zagrożeń, również tymi najnowszymi i nieznanymi. Dzięki temu codzienne korzystanie z Internetu – przeglądanie stron www, korzystanie z poczty, bankowości online czy serwisów społecznościowych – przez Ciebie lub Twoich bliskich jest bezpieczne jak nigdy dotąd. Najnowsze rozwiązania wykorzystane przez Panda zapewniają nie tylko jeszcze mniejsze obciążenie komputera, ale również przyspieszają jego działanie.

Kontrola stron www

Awaryjny zestaw ratunkowy

Ochrona bankowości

Kopie zapasowe online

Kompleksowa ochrona oparta na chmurze

Panda Internet Security zapewnia maksymalne bezpieczeństwo urządzeń, danych i użytkowników. Natychmiastowo, skutecznie i bez obciążania komputera wykrywa i blokuje różnorodne rodzaje zagrożeń – m. in. wirusy, programy szpiegujące, ataki hakerów, próby oszustw lub wyłudzeń danych. Chroni przed infekcjami pochodzącymi z sieci i szkodliwymi programami ukrytymi w instalowanych aplikacjach oraz przenoszonymi na urządzeniach USB. Dzięki dwukierunkowej zaporze ogniowej oraz stałej kontroli Wi-Fi uniemożliwiają dostęp do sieci niepożądanym osobom. Wyjątkowy zestaw ratunkowy pozwoli natomiast poradzić sobie z awarią urządzenia spowodowaną infekcją, bez utraty danych lub kosztownych napraw.

Bezpieczeństwo podczas korzystania z Internet

Codzienne korzystanie z Internetu może być bezpieczne jak nigdy dotąd. Wszystkie strony www i pobierane aplikacje są sprawdzane pod względem niebezpiecznej zawartości i filtrowane. Użytkownicy są również chronieni podczas logowania do serwisów internetowych (dzięki wirtualnej klawiaturze) i korzystania z portali społecznościowych. Panda Internet Security dba także o bezpieczeństwo poufnych danych, tożsamości użytkowników.

Maksymalne bezpieczeństwo danych

Panda dodatkowo chroni zapisane na komputerze, najcenniejsze i najtrudniejsze do odtworzenia dane, regularnie tworząc kopie zapasowe online. Twoje zdjęcia, filmy, dokumenty i ważne pliki mogą zostać odzyskane w każdej chwili.

Kontrola rodzicielska

Zaawansowane narzędzie pozwala zablokować dostęp najmłodszych do nieodpowiednich treści oraz ograniczyć ich dostęp do określonych rodzajów stron internetowych.
Malcare WordPress Security